Koncerty

středa 1. července v 18.30 h 
před divadlem 
TARA FUKI
Obě violoncellisky - Andrea Konstankiewiczová a Dorota Barová – se věnují hudbě od malička. Jejich společným setkáním vznklo duo Tara Fuki.
 
čtvrtek 2. července ve 20.00 h 
Žižkovo náměstí
WILD STICKS
Soubor je složen z profesionálních bubeníků. Hlavní bubenické jádro tvoří zakladatel Zdeněk Koubek a 10 stálých bubeníků. Na bicí zahrají snad všechny rytmy. Název souboru může být volně přeložen jako „divoké paličky“.
 
pátek 3. července ve 20.00 h
před muzeem
CREEDENCE REVIVAL
Partička muzikantských matadorů z východních Čech založila český revival americké skupiny Creedence Clearwater Revival v 90. letech. Při jejich vystoupení se můžete zaposlouchat do pohodového, melodického country rocku. 
 
sobota 4. července ve 20.00 h
před muzeem
GREENHORNS
V roce 2015 se současní Greenhorns rozhodli oslavit 50. výročí založení vystoupením, které se nástrojovým obsazením a výběrem písní vrací do legendárních let této kapely. Vystoupení sestavené z největších hitů, hrané akusticky a v posílené sestavě vyráží na GREENHORNS RETRO 50 TOUR.
 
 
neděle 5. července ve 20.00 h
Muzeum loutkářských kultur
POUTA
"muzika a písničky s lidskou tváří a bez přetvářky" HISTORIE, SOUČASNOST, BUDOUCNOST...? Rokem 2014 navazuje skupina Pouta na oslavy 10 let fungování. Kapela začala vystupovat v roce 2003 jako volné pokračování tehdy končící oblíbené skupiny Poupata. , na kterou Pouta navázala především svým repertoárem a obsazením.
 
 
pondělí 6. července ve 20.00 h
Klášterní zahrady
QUEEN REVIVAL 
Hudebníci z Krnova přesvědčivě zvládají rukopisy legendární kapely a v čele se skvělým představitelem Freddieho dokáží během několika okamžiků rozezpívat a vtáhnout posluchače do atmosféry svého vystoupení a navodit příjemnou náladu skladbami britské skupiny.